השתתפות בהפקות קרקס בינלאומיות​

במהלך הלימודים משתלבים תלמידי בית הספר לקרקס בהפקות קרקס בינלאומיות. 

הפקות קרקס אשר מופקות גם בארץ וגם בחו"ל נותן לתלמידים יכולת לראות את עולם הקרקס מקרוב וליצור קשרים עם אומנים מכל העולם, לצבור ניסיון

השתתפות וזכייה בפסטיבלים בינלאומיים בחו"ל​

תלמידי בית הספר המצטיינים משתתפים באופן קבוע בפסטיבלים שונים של קרקס בכל רחבי העולם, רק בשנת 2016 זכו תלמידי בית הספר ב 3 פסטיבלים הנחשבים ביותר בעולם בתחום קרקס הנוער: פסטיבל בקייב (אוקראינה), פסטיבל בסוצ'י (רוסיה) ועוד פסטיבל באוקראינה. 

תלמידי בית הספר מייצגים באופן קבוע את מדינת ישראל בפסטיבלים שונים ויש לציין שלבינתיים הם נציגים היחידים מישראל שמצליחים להגיע לרמה כזו גבוהה של ביצועים.

השתתפות בכלל אירועים עירוניים

תלמידי בית הספר לוקחים חלק פעיל בכל אירועים תרבותיים של עיר אשדוד וכן באירועים משמעותיים של ישראל. מירוץ אשדוד, יום העצמאות, אירועי קיץ, טקסים שונים, פסטיבלים עירוניים אלו רק חלק קטן מהאירועים בהם מופיעים תלמידי בית ספר ומפגינים את רמת הקרקס הגבוהה שלהם. זו פלטפורמה מצויינת ללימוד, התקדמות ורכישת ניסיון.

CJ6A049811.jpg

יום​ פתוח מסלולי קרקס והתעמלות - 2020

יום פתוח יתקיים מיד בגמר חג ראש השנה. תאריך מדוייק יפורסם בהמשך.

ביום הפתוח יהיה ניתן להתנסות בשלל מתקני הקרקס ואקרובטיקה, לשוחח עם המדריכים, לקבל מערכת שעות וקבוצות לימוד וכמובן להירשם לשנת הלימוידם החדש.

הקבוצה הבוגרת של בית הספר, משתלבת במופעים אמיתיים שמקיים בית הספר במהלך השנה בכל הארץ. לקראת מופעים אלו בונים האומנים קטעי קרקס מקוריים בשילוב מוזיקה, תלבושות מרהיבות ואיפור צבעוני ומופיע בפני הקהל במקומות ציבוריים רבים. בנוסף משתתפים תלמידי בית הספר לקרקס "דורטו" במגוון פסטיבלים ותחרויות קרקס שמתקיימות גם בארץ וגם בחו"ל.

בנוסף תורם הקרקס את חלקו לתחום הציבורי, ומבצע מופעי התרמה בבתי חולים ומרכזים לילדים חולים. בית הספר רואה חשיבות רבה בתרומה מהסוג הזה, ותמיד שמח לחלוק את שמחה וחיוך עם נזקקים לכך.

אנחנו בבית הספר, רואים את תחום הקרקס או בעצם התעסקות בקרקס כשליחות, לכל אחד שנמצא בקרקס יש חלום, והחלום הזה מתגשם פה ועכשיו. אי אפשר לעסוק בקרקס בלי לאהוב אותו... ולפי מה שאנחנו ידועים כולם אוהבים קרקס ולן כל אחד יכול.

בית הספר לקרקס "דורטו"  נוסד ביולי 2010 באשדוד, ע"י אומני קרקס מקצועיים בעלי ותק של יותר מ 20 שנה בתחום הקרקס בארץ. מרבית האומנים משמשים גם כמדריכים בבית הספר ומוסמכים לכך ע"י מכון "וינגייט". לבי"ס טכניקת אימונים ייחודית ומיוחדת המאפשרת לימוד יעיל ומהיר יותר.

כל חברי הקבוצה  ספורטאים מקצועיים לשעבר של התעמלות קרקע, התעמלות מכשירים, התעמלות אומנותית ואקרובטיקה, ואומני קרקס שלמדו והופיעו בקבוצות הטובות בארץ.

קרקס הינו התחום הרחב והמגוון ביותר בין כלל ענפי ומקצועות הספורט – תרבות ומשלב בו את מירב התחומים המפורטים מעלה ביניהם אקרובטיקה, ריקוד, משחק תיאטרון ועוד הרבה כישורים ייחודיים לקרקס.

כל מדריכי בית הספר בעלי עשרות שנים של ניסיון בתחומי הקרקס הרבים כגון: אקרובטיקה, אקרובאלנס, אקרובטיקה האווירית, משחק, ליצנות, ג'אגלינג, באלנס, טרמפולינה, להטוטנות ועוד הרבה מקצועות נוספים.

אודות בית הספר